Hakkımızda

AYM Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. 
33 yıldır plastik kapak, plastik kulp, tel kulp ve sac çember imal ederek yurtiçi ve yurtdışındaki sektör firmalarına hizmet vermektedir. AYM Ambalaj 11.500m² kapalı alanda son teknolojiyi ve kapasiteyi kullanarak kaliteden taviz vermeden sektörün en iyi firmalarından olmayı başarmıştır.
Öncelikli ürünlerimiz yemeklik yağ ve madeni yağ sektöründe kullanılan pratik kapaklarla, pet şişe ve kavanoz kapaklarıdır. Şişe ve kavanozlar için tasarlanmış emniyet halkalı, alüminyum folyolu çeşitleri ile yemeklik yağ, zeytin, turşu, reçel ve şekerleme gibi gıda ambalajlarına uygun kapak üretilmektedir. Yuvarlak ve köşeli teneke kutulara uygun plastik muhafaza kapağı imalatı yapılmaktadır. Zeytin, peynir, salça, kahve, kuruyemiş ambalajlarında kolay açılır ve açıldıktan sonra ürünü korumak için kullanılan kapak üretilmektedir.
Ayrıca gıda ve madeni yağ sektöründe Pet ve Polietilen şişelerde kullanılan emniyet halkalı ve contalı kapak, flip-top, ketçap kapakları, baharat kutusu ve kapakları, aerosol kapakları ve tetiği, vidalı kapakların yanı sıra kozmetik sektöründe kullanılan jöle kavanoz kapakları, krem kutusu ve şampuan kapakları da diğer ürünlerdendir.
Boya, kimya ve gıda sektörleri başta olmak üzere, plastik ve teneke kovaların plastik ve tel kulpları ile su ambalajlarının kulpları ve  teneke kovalara,  plastik bidonlara, sac varillere, karton ambalajlara uygun her ebatta üretilebilen çemberler ürün yelpazemizi oluşturmaktadır.